Gwarancja jakości

Na wszystkie sprowadzone wozy udzielamy gwarancji jakości usługi. Dbamy o każdy szczegół, tak aby przyjemności z zakupu, nie zepsuły Ci, dodatkowe opłaty lub utrudnienia przy rejestracji samochodu

Ogarniamy formalności

Bierzemy na siebie załatwianie kilkunastu formalności. Cenimy Twój czas i chcemy, abyś cieszył się nowym wozem wypoczęty.

Niska cena

Ponieważ zajmujemy się nie tylko sprowadzaniem samochodów, możemy ściągać wozy po konkurencyjnych cenach.

Zamów wóz


Ach te okazje, gdy się pojawią, to ani się człowiek nie obejrzy, a już ich nie ma. Dla zmęczonych uciekającymi okazjami przygotowaliśmy ofertę "Zamów wóz".

Jeśli oferta uciekła Ci sprzed nosa, zwyczajnie zadzwoń na numer 510-713-913. Pomożemy Ci znaleźć podobny wóz i ściągniemy go dla Ciebie z Niemiec, Francji lub Szwajcarii.

Kontakt

Szwajcaria

Szwajcaria to kraj, który ma jedne z najbardziej restrykcyjnych przeglądów technicznych. Znajdziesz tu zadbane samochody dla rodziny, jak i unikatowe wozy dla koneserów dzieł sztuki na kółkach.

Niemcy

Jeszcze dekadę temu nawet laik potrafił sprowadzić niezły samochód z Niemiec. Jednak obecnie, o dobre auto coraz trudniej. Pomimo to, my nadal dajemy gwarancje, na ściągnięte wozy. Robimy to, ponieważ znamy się na swojej pracy.